Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
 
 


HAKKIMIZDA

hakkımızda
 

Laboratuarımız 1975 yılında H. Nadir Selçuk tarafından Bakırköy Hat boyu caddesindeki adresinde hizmete açılmıştır.1985 yılında İstanbul Caddesine taşınmış ve ‘’Batı Protez’’ ismini alarak o tarihten beri kesintisiz hizmet vermeye devam etmiştir.

Belirli bir süre sonra Ömer Demir yönetime katılmıştır. Belli aralıklarla çalışma ortamını ve ekipmanlarını yenileyen laboratuarımız, 2010 yılında Bahçelievler şubesini açmıştır. Batı Protez diş laboratuarı olarak teknolojiyi, ‘yaratıcı bakış açısı’ ile birleştirip; kaliteli, estetik ve mükemmel üretim elde etmek için çaba göstermekteyiz.

Sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederken, işin özünün ‘insan’ olduğunu da bilen laboratuarımız, her aşamada en iyi sonucu almak için, hijyenik bir ortamın, birinci sınıf malzemenin ve işçiliğin önemini de bilmektedir.

Batı Protez diş laboratuarı bünyesinde Avrupa ve dünya standartlarını uygulayarak ISO 9001-2000 sertifikası (Kalite Yönetim Sistemi) ve TSE-HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)ve Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği tarafından verilen( Kapasite Raporu) bulundurmaktadır.

 Laboratuarımızda ZİRKONYUM son teknoloji olan CAD-CAM cihazı ile yapılmaktadır.

GÜZEL ŞEYLER, GÜZEL BİR GÜLÜMSEME İLE BAŞLAR

Estetik bir gülüşün arkasındaki kalite ve uzmanlığın farkındayız. Ya siz?

 

 
 
     
 
   Copyright 2011 © Batı Protez Diş Protez Laboratuarı                                                 Tel : 0 212 572 12 93

Tasarım ECOLE Bilgisayar